Decembrsko potovanje s Pravljičnim vlakom iz Podčetrtka do Pravljičnega Celja
Pridružite se nam v petek,13. decembra 2019, ob 10.20 uri na železniški postaji v Podčetrtku, ko se bomo z vlakom podali na pot do Celja.
Ustavljali se bomo tudi na vmesnih postajah po naslednjem voznem redu:
  • Podčetrtek 10:26
  • Atomske Toplice hotel 10:28
  • Podčetrtek Toplice 10:31
  • Sodna vas 10:34
  • Pristava 10:39
  • Stranje 10:43
  • Šmarje pri Jelšah 10:43
  • Šentvid pri Grobelnem 10:54
  • Grobelno 10:58
  • Šentjur 11:02
  • Štore 11:08
  • Celje 11:13
Odhod vlaka iz Celja v smeri Podčetrtka je ob 13:37 uri.

Vljudno vas vabimo, da vašo udeležbo čimprej potrdite na e-naslov: razvojna.agencija@rasr.si ali na GSM 031 863 028, saj si boste tako lahko zagotovili brezplačno pravljično vstopnico za pravljični vlak.

Priloga: